23.3 °C
Çarşamba
23 Nisan 2014
Aksulular aynı yemeği paylaştı 2012-08-01

Aksu  Belediyesi tarafından düzenlenen iftar yemeği  programında, Aksu’dan  yüzlerce insan aynı sofranın bereketini paylaşarak birlikte iftar yapıp dua ettiler.


 


Aksu  Belediyesi tarafından “Ramazan Şenlikleri” programı çerçevesinden  düzenlenen iftar yemeği EXPO Fuar merkezinde verildi. Yaklaşık 2500 kişinin katıldığı yemekte Aksu’nun dört bir köşesinden gelen aileler  iftarlarını hep birlikte açtılar.  Yüzlerce vatandaş, komşularıyla birlikte aynı sofrada iftar yaptılar, dua ettiler.


 


Aksu Belediye Başkanı İsa Yıldırım, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis üyeleri, Belediye Birim Müdürleri ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekleşen iftar sonrasında bir konuşma yapan Belediye Başkanı İsa Yıldırım “ İlçede her gün yeni bir etkinliğin gerçekleştiğini belirti” Halkımızın bu tür etkinliklere sahip çıkmasını gerektiğinin altını çizen Başkan Yıldırım “Birlik ve beraberlik” mesajı verdi.     “Önemli olan birlikte olabilmek, beraber aynı yemeği paylaşabilmektir” diyen Başkan Yıldırım   “İstiyoruz ki şu mübarek ramazan ayında   Aksu’da  tutmadığımız el, buluşturmadığım yürek kalmasın” dedi. 

Bu haber 728 defa görüntülendi.YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin