BAŞKAN ŞAHİN, “ANNELERİMİZ BAŞIMIZIN TACI”
BAŞKAN ŞAHİN, “ANNELERİMİZ BAŞIMIZIN TACI”

10 Mayıs Pazar günü kutlanacak olan Anneler günü nedeniyle Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, ilçede yaşayan 83 yaşındaki Esma Ülker’i ziyaret ederek, Ülker’in nezdinde tüm annelerin gününü kutladı. Annelerin dünyanın en kıymetli varlıkları olduklarını ifade eden Başkan Şahin, fedakarlık ve sabırla dünyanın en yüce görevini yerine getiren annelerimize karşı gönül borcumuz olduğunu söyledi.


Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, anneler gününü kutladı. Pazar günü gerçekleşecek olan anneler günü nedeniyle ziyaretler gerçekleştiren Başkan Şahin, Tahtabelen Mahallesinde yaşayan 83 yaşındaki Esma Ülker’in elini öperek anneler gününü kutladı. 
Annelerin dünyanın en kıymetli varlıkları olduğunu söyleyen Başkan Şahin “Sevgili annelerimize sevgi ve sadakatimizi her gün göstermeli, onları onurlandırmalıyız. Yeryüzünde bir annenin yavrusuna gösterdiği şefkati, karşılıksız sevgiyi ve sınırsız özveriyi başka hiçbir yerde bulamayız. Sevgili Peygamberimizin " Cennet Anaların ayakları altındadır." hadisi şerifi ile önemi bir kat daha artan annelerimize ne kadar saygı, sevgi ve hürmet göstersek yeterli gelmez. Bizler Annelerimize karşı olan gönül borcumuzu her ne yapsak ödeyemeyiz. İşte bu nedenle annelerimizi yılda bir defa hatırlamak yerine annelerimizin her gün hayır dualarını almak bizlerin en şerefli görevi olmalıdır. Bu duygularla, başlarımızın tacı, kalplerimizin ilacı başta şehit annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin anneler gününü kutluyorum.” dedi.