AKSU’LU GÜREŞÇİLER KIRKPINAR’A UĞURLANDI
AKSU’LU GÜREŞÇİLER KIRKPINAR’A UĞURLANDI


Aksu Belediye Spor Kulübü Güreş Takımı Edirne'de düzenlenecek 658.Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşlerine katılmak üzere yola çıktı.

Bu yıl 658. gerçekleştirilecek Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşlerine katılacak güreş takımı, Aksu Belediye Spor Kulübü Başkanı Mehmet Selvi, Başkan Yardımcısı Arif Tatar ve teknik ekiple birlikle Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’i makamında ziyaret etti.

658. Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşlerine bu yıl 30 güreşçiyle katılacaklarını belirten Kulüp Başkanı Mehmet Selvi; “Ata sporumuz güreşe verdiği desteklerden dolayı Belediye Başkanı Halil Şahin'e Kırkpınar öncesinde teşekkür ziyaretinde bulunmak istedik. Kırkpınar’da ilçemizi en iyi şekilde temsil edecek güreşçilerimize güvenimiz tam” dedi.

Kırkpınar yolculuğu öncesinde Aksu Belediye Spor Kulübü Yöneticileri ve Güreş Takımını ağırlayan Belediye Başkanı Halil Şahin, güreş takımına olan inançlarının tam olduğu dile getirerek şunları söyledi;

“Bu yıl 658. gerçekleştirilecek Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşlerine büyük bir ciddiyetle hazırlanan güreş takımımıza Edirne’de başarılar diliyorum. Ata sporumuz güreşe gönül veren güreşçilerimizin, Kırkpınar’da Aksu’yu en iyi şekilde temsil edeceğinden kuşkum yok. Takımımız ve teknik ekibe iyi yolculuklar ve başarılar diliyorum” dedi.

                                                                        Aksu Belediyesi Basın Servisi

AKSU’LU GÜREŞÇİLER KIRKPINAR’A UĞURLANDI
AKSU’LU GÜREŞÇİLER KIRKPINAR’A UĞURLANDI