AKSU SPOR KULÜBÜNDE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI
AKSU SPOR KULÜBÜNDE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

Aksu Belediyesi Spor Kulübü, genel kurul sonrasındaki ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Kulüp Başkanı Mehmet Selvi başkanlığında yapılan toplantıya Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin de katıldı. Toplantıda, üç branşta yaz spor okulu açılması kararlaştırıldı.


Aksu Belediyesi Spor Kulübü, yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, Büyükşehir ve Aksu Belediyesi Meclis Üyesi Ercan Ak da katıldı. Toplantıda yaz spor okulu açılması konuşuldu. Kulüp; Futbol, Basketbol ve Voleybol branşlarında yaz spor okulu açacak. 
GÖREV DAĞILIMI YAPILDI
Genel kurul sonrasında ilk kez toplanan yönetim, görev dağılımını da gerçekleştirdi. Güreşten sorumlu Arif Tatar, Yardımcısı Hüseyin Kuzey, Futboldan sorumlu Musa Burunsuz, yardımcısı Mevlüt Çırpan, Basketboldan sorumlu Tahir Argın ve Faruk Caner olurken kulübün bayan yöneticileri olan Filiz Elmas ve Hatice Gönül ise halk oyunlarından sorumlu yöneticiler oldu. 
SPOR SALONU TAMAMLANACAK
Yönetim kurulu toplantısında Belediye Başkanı Halil Şahin, her sorunlarında kulübe destek olacağını dile getirerek kulübe minibüs tahsis edilmesini sağlayacağını aynı zamanda bayrama kadar güreş salonunun bitirileceğini aktardı. Kulüp Başkanı Mehmet Selvi ise Aksulu gençleri spor yapmaya davet etti.